Nanoil olejek do włosów średnioporowatych. Poznaj jego niesamowite właściwości

Nanoil do włosów średnioporowatych dba zarówno o wygląd, jak i kondycję twoich pasemek i skóry głowy. Jeżeli przed użyciem kosmetyku włosy były matowe, przesuszone na końcach, przetłuszczone na czubku głowy, a do tego pojawiał się łupież, to zastosowanie kosmetyku jest tym bardziej wskazane. Nanoil użyj także wtedy, gdy włosy dość szybko chłoną wilgoć z otoczenia i czasami puszą się. Co włosom średnioporowatym zapewni olejek? Po zastosowaniu produktu pasemka wyraźnie wzmocnią się, nabiorą ładnego połysku, a końcówki już nie rozdwoją się. Ponadto kosmetyk będzie zapobiegł wypadaniu włosów i sprawi, że staną się zdrowsze. Modelowanie i suszenie będzie o wiele łatwiejsze i szybsze. Pasemka staną się gładkie, na wilgoć nie zareagują elektryzowaniem się. Nie będą także przesuszone na końcach, ani przetłuszczone na czubku głowy. Naturalny kolor pasemek już na zawsze pozostanie ładniejszy, a filtr przeciwsłoneczny ochroni je przed promieniami słonecznymi i wysoką temperaturą.

O piękny wygląd i prawidłową kondycję włosów zadbają specjalnie dobrane składniki. W Nanoil do włosów średnioporowatych znajdują się: olejek makadamia, olejek arganowy, olejek marula, olej jojoba, olej marakuja i olej kokosowy. Ich działanie wspomagają: kerastim, jedwab, witamina A, baicapil, filtr UV i witamina E. Dzięki nim twoje włosy staną się nawilżone, elastyczne, pełne blasku i podatne na układanie.

Jak stosować olejek do włosów średnioporowatych Nanoil? Bez wątpienia jest to bardzo wszechstronny produkt. Można nakładać go zarówno na suche, jak i mokre pasemka. Stosuj go przed suszeniem oraz na wysuszone i wymodelowane włosy. Bardzo dobrze sprawdzi się z innymi kosmetykami pielęgnacyjnymi, np. twoją ulubioną maseczką lub odżywką. Nanoil możesz aplikować wielokrotnie w ciągu dnia, zależnie od potrzeb twoich włosów. Stosuj go na same końcówki lub na skórę głowy. W ten sposób zregenerujesz końce pasemek, a skórze przywrócisz odpowiednie pH. Czy wiedziałaś, że tego olejku do włosów mogą używać panowie? Dzięki kosmetykowi wzmocnią włosy i wypielęgnują swoje brody.

Olejek do włosów Nanoil jest genialnym kosmetykiem. Świetnie, że powstały trzy wersje tego produktu: do włosów niskoporowatych, średnioporowatych i wysokoporowatych. W jednej buteleczce każdego z produktów mieści się 100 ml olejku, co wystarczy na bardzo długo. Co więcej, aplikacja kosmetyku jest bardzo łatwa i szybka.